Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
Serdeczne gratulację dla Pani Siwczuk. Teraz trzymam kciuki, aby Pan Józek został wójtem. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy napisał:
brawo dajcie władzę nauczycielowi niech się panoszą a dzieci sa bez przegotowania nauczyciele tylko pieniądze liczo ciekawe ile sypnie im wójt na początek ludzie chcą rozbudować gmine żądają inwestycji - wójt nauczyciel będzie budować stołki nauczycielskie w gminie dla swojej rodziny
Daremne żale –próżny trud Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia. …… Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę. Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą -Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miączyniak napisał:
Wkurza mnie że nauczyciele zamiast uczyć nasze dzieci, tylko pchają się do większego koryta jakby im jeszcze było mało!!!
Każdy ma prawo się rozwijać, a szczególnie tak inteligentna i operatywna osoba jak S. Siwczuk. Dajmy jej szanse. Nie sądzę żebyśmy się na niej zawiedli. Nie dość, że postawi gminę na nogi to i Ci dzieci nauczy. A Ty Miączyniaku jesteś zwyczajnie zazdrosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Siwczuk taaaak ale z Panem Długoszem krynica z Miączyna prędzej dopłynie do Wisły niż pan D.. zatrybie o co Sylwii chodzi on się zgubi już na starcie - bo na tym stołku trzeba trochę energi i światłego umysłu a on???? zanim zakuma to będzie po wszystkim a kasa leci co on wie o środkach unijnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam że prokuratura z Hrubieszowa wzywała na przesłuchania dowożonych na wybory i częstowanych alkoholem. Podobno karani bedą nie tylko ci co przekupywali ale też ci co wzieli alkohol za głosowanie na 10 lat wiezienia. Czy ktoś wie czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miączyniak napisał:
Czytałem wyżej coś o inwestycjach o kanalizacji i wodociągach. Chcecie pozyskiwać pieniądze na to z Unii bo wszystko finansuje w tej sferze. Otóż ja osobiście oraz moi sąsiedzi w du*** mam te wodociągi i kanalizację. Mam własną studnię i szambo i nie interesuje mnie wyrzucenie 7 tyś zł na podłączenie się do kanalizacji, a później płacenie jeszcze za ich odbiór. Owszem gmina wybuduje wodociąg i kanalizację ale podłączą się do niej tylko najbogatsi, a nas zwykłych ludzi nie stać na taki wydatek. Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. Wkurza mnie że nauczyciele zamiast uczyć nasze dzieci, tylko pchają się do większego koryta jakby im jeszcze było mało!!!
Bardzo ,,ciekawa" jest ta twoja wypowiedź. Odnosząc się do jej fragmentu : cyt. ,,Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. " śmiem twierdzić, że twoje własne dzieci chodziły przecież do szkoły. Uczyli ich nauczyciele. Stań więc w cztery oczy ze swoim (swoimi) dzieckiem (dziećmi) i powiedz mu (im), że jest (są) ,,matołem" (matołami). Ciekawi mnie bardzo jak zareagują na to? A słowa ,,zakuma", ,,zatrybi", ,,gó**" zdradziły cię, a mnie tylko utwierdziły w przekonaniu kim jesteś. Z logiką,etyką i socjalizacją u ciebie nie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wozili tylko D nie za alkohol,a za stołki!!!!!!!! za rodzinne ciekawe kogo zatrudni z PGR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy napisał:
brawo dajcie władzę nauczycielowi niech się panoszą a dzieci sa bez przegotowania nauczyciele tylko pieniądze liczo ciekawe ile sypnie im wójt na początek ludzie chcą rozbudować gmine żądają inwestycji - wójt nauczyciel będzie budować stołki nauczycielskie w gminie dla swojej rodziny
Moje zdanie jest takie: oprócz tego,że z poprawną pisownią coś u ciebie cienko, to oceniasz ludzi według siebie-kiepskie plotki te twoje opinie,pogrążasz się coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petent UG napisał:
Bardzo ,,ciekawa" jest ta twoja wypowiedź. Odnosząc się do jej fragmentu : cyt. ,,Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. " śmiem twierdzić, że twoje własne dzieci chodziły przecież do szkoły. Uczyli ich nauczyciele. Stań więc w cztery oczy ze swoim (swoimi) dzieckiem (dziećmi) i powiedz mu (im), że jest (są) ,,matołem" (matołami). Ciekawi mnie bardzo jak zareagują na to? A słowa ,,zakuma", ,,zatrybi", ,,gó**" zdradziły cię, a mnie tylko utwierdziły w przekonaniu kim jesteś. Z logiką,etyką i socjalizacją u ciebie nie jest dobrze.
uczył matoł matoła !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miączyniak napisał:
Czytałem wyżej coś o inwestycjach o kanalizacji i wodociągach. Chcecie pozyskiwać pieniądze na to z Unii bo wszystko finansuje w tej sferze. Otóż ja osobiście oraz moi sąsiedzi w du*** mam te wodociągi i kanalizację. Mam własną studnię i szambo i nie interesuje mnie wyrzucenie 7 tyś zł na podłączenie się do kanalizacji, a później płacenie jeszcze za ich odbiór. Owszem gmina wybuduje wodociąg i kanalizację ale podłączą się do niej tylko najbogatsi, a nas zwykłych ludzi nie stać na taki wydatek. Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. Wkurza mnie że nauczyciele zamiast uczyć nasze dzieci, tylko pchają się do większego koryta jakby im jeszcze było mało!!!
Gorzej poniżyć się nie mogłeś.Robisz plotki,obrażasz ludzi i co więcej wszystkie dzieci.Popatrz w tym momencie na swoje ,jeśli je masz, zawołaj do swojego komputera i pokaż opinię ,którą napisałeś.Mam nadzieję,że swoje dzieci wychowasz lepiej,niż zostałeś wychowany ty.Pamiętaj ,że nic człowieka nie jest w stanie zniszczyć tak, jak on sam mówiąc nieprawdę i obrażając niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w komisji w pierwszej turze i mogę nawet nazwiskami wymienić kandydatów, którzy najpierw stawiali alkohol, a później osobiście dowozili. Powiem tylko tyle, że kandydaci, którzy przeszli do drugiej tury tego nie robili. Resztę sobie dopowiedzcie. Co do obstawiania stołków to chyba pomylił się Wam kandydat. Wystarczy wejść do gminy i posłuchać jakie to zmiany na stanowiskach się szykują, kiedy wójtem zostanie pan Kapica. Nawet nowy sekretarz jest już wybrany. Dlatego tak wszystkim w gminie zależy na wygranej pana Kapicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miączyniak napisał:
uczył matoł matoła !!!!!!!!!!!!
A ty dalej obrażasz, skąd u ciebie tyle agresji, czyżbyś się czegoś bardzo bał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy napisał:
Pani Siwczuk taaaak ale z Panem Długoszem krynica z Miączyna prędzej dopłynie do Wisły niż pan D.. zatrybie o co Sylwii chodzi on się zgubi już na starcie - bo na tym stołku trzeba trochę energi i światłego umysłu a on???? zanim zakuma to będzie po wszystkim a kasa leci co on wie o środkach unijnych
Podejrzewam, że Długosz prędzej "zakuma" niż ci się wydaje. Raczej już "zakumał" i dlatego chce coś jeszcze zrobić dla tej gminy. Potrzeba takich inteligentnych ludzi jak on. Co do światłego umysłu - obawiam się, że takiego wykształcenia wszechstronnego jak on, nikt w gminie nie posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
politolog napisał:
W poprzedniej wiadomości "M" pisałaś,że "nie piszę jako jego przeciwnik",a z Twojej ostatniej wynika,że jesteś jego zagorzałą przeciwniczką. Miałem się w tym temacie nie wypowiadać,a czytam to forum od samego początku.Analizuję je,bo na zajęciach na bieżąco śledzimy kampanie wyborczą w swoich gminach i prezentujemy zebrane informacje grupie.Koledzy zasugerowali mi,że za tymi wpisami stoi kilka osób,którym mocno zależy,żeby nie wygrał pan Długosz,bo każda z wypowiedzi jest pisana w podobnym stylu. Wiele osób wie co zamierza pan Długosz,gdy wygra wybory i słyszałem wiele dyskusji na ten temat.Bardzo pozytywnie ludzie wypowiadają się o budowie sieci kanalizacji i wodociągów,większym stopniu pozyskiwania środków unijnych,bo dofinansowania z UE są prawie na wszystko-wiem bo uczę się o tym na studiach[skoro inne gminy o podobnych dochodach korzystają z nich na okrągło to czemu miączyńska gmina nie może?],czy też dokończeniu rozpoczętych inwestycji. Może teraz ktoś się wypowie na temat programu wyborczego pana Kapicy?Też bym chciał go poznać,poza ulotką praktycznie nie mam żadnych informacji na jego temat,a na ulotce nic konkretnego nie ma.
Dużo wiadomości od wczoraj się pojawiło,ale nie zauważyłem odpowiedzi na moje pytanie. Proszę o przedstawienie programu wyborczego pana Kapicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monsoves napisał:
Podejrzewam, że Długosz prędzej "zakuma" niż ci się wydaje. Raczej już "zakumał" i dlatego chce coś jeszcze zrobić dla tej gminy. Potrzeba takich inteligentnych ludzi jak on. Co do światłego umysłu - obawiam się, że takiego wykształcenia wszechstronnego jak on, nikt w gminie nie posiada.
w gminie są i doktorzy i profesorowie a i nauczycieli tak samo"wszech.....stronniczo" wykształconych jest do licha nachłeptali sie chypcikiem darmowych fakultetów i wielkie mi to kształcony fachowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
politolog napisał:
Dużo wiadomości od wczoraj się pojawiło,ale nie zauważyłem odpowiedzi na moje pytanie. Proszę o przedstawienie programu wyborczego pana Kapicy.
Również chciałbym poznać program wyborczy pana Kapicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
w gminie są i doktorzy i profesorowie a i nauczycieli tak samo"wszech.....stronniczo" wykształconych jest do licha nachłeptali sie chypcikiem darmowych fakultetów i wielkie mi to kształcony fachowcy
Nauczyciele muszą całe życie się dokształcać, tak jak lekarze. Z całą pewnością mają bardziej elastyczne umysły aniżeli osoby, które bardzo szybko przechodzą etapy edukacji od wykształcenia podstawowego, przez magistra, nawet do doktorstwa. Może dajmy receptę na błyskawiczne zdobycie wykształcenia naszym dzieciom, nie będą musiały się tak męczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO "lolo" Prawdziwy lolo z ciebie , a swoją drogą daj namiary na tych profesorów i doktorów, na korki przyjadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Nie jestem pracownikiem miny więc proszę ludzi UG w to nie mieszać. Dziwi mnie że wszystkie wypowiedzi przeciwne p. Długoszowi są przyklejane pracownikom UG. Jestem zwykłym mieszkańcem gminy Miączyn i widzę że wyborcze obietnice p. Długosza to granie na ludzkich emocjach. Tak jak o zamykaniu szkół; wiadomo że jak powie mieszkańcom np. Gdeszyna że nie da zamknąć szkoły to oni pójdą za nim. Nie ważne że ta szkoła to same straty i gmina pompuje w nią i inne jej podobne placówki dużą kasę, ważne żeby obiecać ludziom że się jej nie zamknie tylko po to żeby uzyskać poparcie. Krzyczenie o przekrętach w UG, co to ma znaczyć??? Ja mieszkam już tu szmat czasu i nie słyszałem o takowych. Poza tym obwinianie p. Kapicy za niepowodzenia to rzecz zupełnie z kosmosu. Ile on pełnił obowiązki wójta?? 4 miesiące??? Owszem popieram pana Kapicę ale jeszcze raz powiem, nie jestem pracownikiem UG!!!A mieszkańców Miączyna nie obrażam tylko zmuszam do przemyśleń, bo nie chcę żeby głosowanie odbywało się tylko na zasadzie że to człowiek z Miączyna wiec wszelkimi siłami trzeba za nim iść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Dziwi mnie że wszystkie wypowiedzi przeciwne p. Długoszowi są przyklejane pracownikom UG.
Nie zauważyłem tu takiej zależności,ale osobiście też słyszałem porządną nagonkę na tego Pana w gminie w dniu wczorajszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...